Nadčasové a luxusné. Hodvábne obliečky pre dizajn interiéru

Interiér bytu alebo domu vždy túžime zariadiť nadčasovo, aby vyzeral vkusne viac rokov. Nejde o lacnú záležitosť, preto odporúčame vždy voliť kvalitné materiály a vyhýbať sa napodobeninám. Súčasné trendy je dobré sledovať, ale častokrát ich zakrátko nahradí niečo nové. Ak chcete, aby dizajn spálne, alebo obývačky ostal dlho štýlový, určite zvoľte ako doplnok hodvábne obliečky na vankúše. V tomto článku sa dozviete viac.

Hodváb je a vždy bude symbolom luxusu. Jedinečná textúra hodvábu a jeho dlhotrvajúce žiarivé farby sú akcentom, ktorý oživí každý priestor. Hodvábne obliečky sa v spálňach udomácnili v období, keď boli krajiny vedené kráľmi, šľachta na ne nedala dopustiť. Dnes sa hodváb vracia a zaslúži si všetky superlatívy. Spálni dodajú hodvábne obliečky nevídanú žiaru a dlhotrvajúci štýl aj v 21. storočí. Prírodný hodváb pomáha tiež lepšie spať pre svoju hebkosť, alergici si ho chvália, pretože sa v ňom nemnožia plesne a baktérie. Viac o benefitoch hodvábu si môžete prečítať v článku venovanom starostlivosti o pleť a vlasy vďaka hodvábu.

Pod našou značkou YPNOA máme v ponuke viacero hodvábnych obliečok na vankúše do spálne, detskej alebo hosťovskej izby. Radi posunieme Vašu fantáziu v oblasti hodvábu ešte ďalej. Ak hľadáte poťah na vankúše do obývačky, siahnite po hodvábnych obliečkach. Hovoríme "áno" obliečkam v neutrálnych farbách, ako je zlatistá, biela, strieborná, či tmavé uhlie. V našej YPNOA ponuke máme ale tiež obliečky so vzormi, ktoré nádherne pozdvihnú dizajn Vašej obývačky a bude pôsobiť skutočne nadčasovo a luxusne.

Nebojte sa s hodvábnymi obliečkami v obývačke experimentovať

Obliečky na vankúše tón v tóne s ostatným nábytkom budú pôsobiť vždy veľmi elegantne. Ak však chcete do interiéru vzniesť svoju kreativitu, dizajnové obliečky urobia divy. V našej ponuke máme obliečku s dizajnovou potlačou kvetov a motýľov pre večnú jar u vás doma. Obývačky s umeleckými obrazmi a hravými prvkami vie doplniť obliečka SPRING. Farby a cestovanie sú Vašou vášňou? Určite odporúčame dynamicky pôsobiace hodvábne obliečky s orientálnou potlačou, ktorá je ideálna pre interiér v tmavomodrej alebo zlatej farbe. Avšak fantázii sa medze nekladú. Pre každú romantickú obývačku dávame do pozornosti hodvábnu obliečku s dizajnom ROMANCE. Pre každého, kto má rád nestarnúcu eleganciu s nádychom kráľovsky vyzerajúceho interiéru, sme navrhli hodvábne obliečky na vankúše FLOWER.

Odborné rady pre interiér od nás pre vás 

Odborníci pre interiérový dizajn často používajú pre dekoráciu miestností tkaniny. Pravidlom je ale zachovanie symetrie s nábytkom, avšak nezabúdajte na farbu stien. Práve prostredníctom obliečok na vankúšoch, ale tiež farbou záclon, či koberca, dokážete dosiahnuť jednotný, moderný a nadčasový koncept. Pri aranžovaní interiéru sa používa hodváb, organza, strečové látky.

Motivoval Vás tento článok a tešíte sa na znovuzrodenie štýlu u Vás doma? Poďme do toho spolu. Tešíme sa na každú objednávku a každý kreatívny nápad. Ak si želáte vyrobiť iný rozmer obliečok, alebo túžite po niečom špecifickom, sme tu pre Vás.

Tím YPNOA

info@ypnoa.com