Módne trendy: jeseň/zima 2023

Keď listy menia svoj odtieň a vzduch je svieži, prechod z jesene do zimy znamená posun nie len v počasí, ale aj v módnych trendoch. Tento rok sa v tvorbe outfitov jeseň/zima výrazne podpísal hodváb, ktorý ponúka svoj luxus a nadčasovosť. Módne doplnky z hodvábu oživia krásne váš každodenný look. Poďme sa spolu pozrieť, ako môžete hodváb jednoducho zapojiť do tvorby outfitov aj v chladnejšom počasí.

Hodvábne gumičky

Hodvábne gumičky do vlasov si v ostatnom období získali svoje nadšenkyne po celom svete. Prinášajú množstvo benefitov pre vlasy, nemastia ich, nelámu, len jemne hladia. Okrem toho účesu pridajú na elegancii. Tento rok siahnite po výrazných gumičkách veľkosti L. Vyčaríte s nimi jednoducho nie len uhladený chvost, ale tiež hravý drdol.

Hodvábne čelenky 

Ak máte rada vietor vo vlasoch avšak zároveň nechcete mať vlasy v očiach, odporúčame hodvábne čelenky. Môžete sa ľahko zladiť so zlatistými listami na stromoch, alebo s čerstvo napadnutým snehom. Čelenky už dávno nepatria len do vlasov detí. Hodvábna čelenka pristane určite aj dospelej elegantnej dáme.

Hodvábne šatky

Nadčasovosť, ktorá zároveň ochráni váš krk a dekolt pred chladným vetrom. Jemne uviazaná hodvábna šatka je stelesnením jedinečného zmyslu pre módu. Môžete ju pritom tiež zaviazať okolo gumičky vo vlasoch, alebo ňou ozdobiť rúčku vašej kabelky. Fantázii sa hranice nekladú.

Jeseň a zima môžu byť tiež hravé a kúzelné

Nevzdávajte sa zaujímavých outfitov len preto, že vonku klesajú teploty. Ypnoa radí: Pamätajte si však, že kvalitný prírodný hodváb nikdy nenahradí syntetický satén 🙂

Krásnu a elegantnú jeseň/zimu praje tím YPNOA