O ZNAČKE

YPNOA je mladá značka, ktorá vznikla v roku 2019. Spája v sebe luxus, eleganciu, jemnosť a osobitý prístup k dámskej večernej móde. Romantické, príťažlivé, zmyselné, a pritom vždy vkusné a decentné. Presne také sú výrobky nesúce značku Ypnoa. Sú neprekonateľné svojou prvotriednou kvalitou materiálov a dôrazom na detail.

Všetky výrobky sú vyrobené ručne, čím získavajú vysoký stupeň jedinečnosti a precíznosti. Značka YPNOA sa riadi mottom “Podmaň si noc”, čo znamená, že je tu pre dámy, ktoré sa chcú cítiť zmyselné a rozmaznávané aj v pohodlí svojho domova preto, že si to zaslúžia.

Názov YPNOA pochádza od mena starogréckeho boha spánku Hypnosa. Hypnos bol nie len boh spánku, ale aj sám spánok. So svojou mamou prichádzal každú noc na svet, kde putoval krajinou potichu. Chodil po zemi aj po mori, a na všetko živé, na ľudí, zvieratá aj celú prírodu zosielal spánok.

Spánok pokojný, bez útrap a starostí, spánok plný krásnych snov. Hypnos bol často vyobrazovaný ako jemný mladý muž s krídlami namiesto uší. Prebýval na ďalekom severe v ríši Kimmerriov. Jeho domovom bola tmavá jaskyňa plná snov, makových kvetov a rastlín s omamnou vôňou. YPNOA je ženským stelesnením Hypnosa.

YPNOU nosí žena, ktorá miluje luxus a chce si ho dopriať aj keď oddychuje. Značka YPNOA si váži spánok, pretože je to pravidelný stav odpočinku, ktorý potrebuje každý človek, každý deň. Kvalitný oddych a spánok je v dnešnom hektickom svete veľmi vzácny, čo si tvorcovia značky YPNOA veľmi dobre uvedomujú.

luxurious silk nightrobes