Mesiac som spala na hodvábnych obliečkach. Čo sa zmenilo?

Kto by povedal, že práve obliečky na vankúš môžu urobiť zmenu s vlasmi a pleťou?! Poznáme to všetky. Čím sme staršie, budíme sa ráno "menej krásne". Naše vlasy, síce sme ich umyli len včera, nie sú také svieže. Pleť vyzerá pokrčene, mastne. Ráno si musíme privstať, aby sme sa dali dokopy a mohli ísť medzi ľudí. Môže to byť inak? YPNOA hovorí: "Môže!"

Opýtali sme sa žien po mesiaci od objednávky hodvábnej obliečky na ich vlasy a pleť

Zaujímalo nás hlavne to, či vidia nejaké zmeny výmenou klasickej návliečky za hodvábnu. Ich odpovede hovoria za všetko.

Ivana: Moja pleť je už po pár dňoch bola ráno viditeľne menej mastná. Najprv som si to s obliečkou nespájala. Ale obliečky z hodvábu bola jediná zmena, ktorú som v ostatných dňoch urobila.

Mária: Vždy ráno som pri úprave postele musela vyzbierať kopu vlasov, ktoré mi cez noc vypadli. Keď som vymenila klasické za hodvábne obliečky, badám krajšie vlasy a pleť. Teší ma, že počet vypadnutých vlasov cez noc sa výrazne znížil.

Estera: Na mojej tvári som ráno už po pár dňoch videla menej "spánkových vrások". Hlavne otlačené záhyby na lícach mi naozaj vymizli.

Lívia: Ja aj môj muž máme problém s mastnejúcimi vlasmi. Od kedy spíme na hodvábnych obliečkach, cyklus umývania vlasov sa predĺžil u nás oboch, čo považujeme za úspech. Obaja sme sa zhodli, že naše vlasy sú dlhšie svieže.

Miriama: Mám vlnité vlasy, ktoré sú ťažko upraviteľné. Potrebujem si ich vždy ráno lakovať, aby som ich uhladila. Keď som vymenila obliečky za hodvábne, moje vlasy sú ráno menej rozlietané.

Ženy sa zhodli vo svojich odpovediach

Uverejnili sme len zopár výpovedí našich zákazníčok, avšak v podstate aj ostatné vraveli o podobných výsledkoch. Hodvábne obliečky sú pre vlasy a pleť veľmi dobrým rozhodnutím. Nie len vyzerajú elegantnejšie, ale hodváb naozaj prináša už po krátkom čase pekné výsledky pre sviežo vyzerajúcu pleť a vlasy po prebudení.

Budeme radi, ak sa stanete ďalšou našou spokojnou zákazníčkou.

Spíte na hodvábnych obliečkach? Vidíte nejaké zmeny? Určite nám o tom napíšte na info@ypnoa.com