Kvalita a materiály

Uvedomujeme si zodpovednosť za produkty YPNOA

Každý jeden kúsok z dielne YPNOA je vyrábaný zo 100% prírodného hodvábu bez prímesi syntetických tkanín. Hodváb je farbený na bázach prírodných farbív, takže sa v žiadnom prípade naši zákazníci nemusia obávať alergickej reakcie, aj keď majú akokoľvek citlivú pokožku. Naše produkty nie sú vyrábané v obrovskej fabrike so stovkami zamestnancov. Našich krajčírov poznáme osobne, čím vieme zaručiť ich bezchybný prístup k zverenej práci, a oddanosť značke. Môžeme sa pochváliť, že každý jeden šev a lem sú starostlivo šité ručne. Naši krajčíri pracujú len s prírodnými tkaninami a s luxusnou čipkou.

Denne spolupracujeme so špičkovými výrobcami vysoko kvalitných tkanín v rámci celého sveta, a ktorí si uvedomujú zodpovednosť za každý meter látky. Hodváb vyberáme vždy osobne.

Uvedomujeme si zodpovednosť voči našim zákazníkom, ktorí si chcú kúpiť bezchybný výrobok značky YPNOA. Práve preto sa celý výrobný proces vykonáva ručne a precízne, čo je samozrejme stále veľmi prácne. Preto produkty značky YPNOA sú a ostanú stále v limitovanej edícii.

Navrhujeme modely s obdivom ženskej krásy. Našim zákazníkom prinášame hodvábne obliečky s rešpektom pred kvalitným spánkom. Tvoríme s láskou k pohodliu a luxusu, a držíme sa hesla Coco Chanel: „Luxus musí byť pohodlný. Inak to nie je luxus!“

Mottom, ktoré nesú všetky produkty značky YPNOA, je: „Podmaň si noc!“ Presne to chceme, aby dokázala urobiť každá majiteľka županu, obliečky, alebo doplnku do vlasov značky YPNOA! Podmaniť  si a ovládnuť noc.

Prečo prírodný hodváb značky Ypnoa?

  • Prírodný hodváb spomaľuje procesy starnutia kože, pretože pokožku nevysušuje.
  • Prírodný hodváb je delikátny a veľmi žiadaný v luxusnej móde už niekoľko storočí.
  • Prírodný hodváb nedráždi pokožku, a je teda prijateľným materiálom pre ľudí s kožnými ochoreniami.
  • Prírodný hodváb je recyklovateľný, nezaťažuje prírodu.
  • Prírodný hodváb je veľmi príjemný na dotyk; relax a spánok v ňom je hotovou rozprávkou.
  • Našou misiou je pomáhať vám uvoľniť sa, relaxovať a spať tak, aby ste sa cítili ako znovuzrodení.
  • Chceme, aby bolo každé vaše ráno, keď sa prebudíte s produktami značky YPNOA, energizujúce.
  • Vďaka produktom značky YPNOA si podmaníte noc!