Kvalita a materiály

Uvedomujeme si zodpovednosť za produkty YPNOA

Každý jeden kúsok z dielne YPNOA je vyrábaný zo 100% prírodného hodvábu. Tkaniny sú farbené na bázach prírodných farbív, takže sa v žiadnom prípade naši zákazníci nemusia obávať alergickej reakcie, aj keď majú akokoľvek citlivú pokožku. Naše produkty nie sú vyrábané v obrovskej fabrike so stovkami zamestnancov. Našich krajčírov poznáme osobne, čím vieme zaručiť ich bezchybný prístup k zverenej práci, a oddanosť značke. Môžeme sa pochváliť, že každý jeden šev a lem sú starostlivo šité ručne. Naši krajčíri pracujú len s prírodnými tkaninami a s luxusnou čipkou.

Denne spolupracujeme so špičkovými výrobcami vysoko kvalitných tkanín v rámci celého sveta, a ktorí si uvedomujú zodpovednosť za každý meter látky. Hodváb vyberáme vždy osobne. Najväčšia časť prírodného hodvábu pre produkty YPNOA pochádza z Talianska.

Uvedomujeme si zodpovednosť voči našim zákazníkom, ktorí si chcú kúpiť bezchybný výrobok značky YPNOA. Práve preto sa celý výrobný proces vykonáva ručne a precízne, čo je samozrejme stále veľmi prácne. Preto produkty značky YPNOA sú a ostanú stále v limitovanej edícii.

Navrhujeme modely s obdivom ženskej krásy. Tvoríme s láskou k pohodliu a luxusu, a držíme sa hesla Coco Chanel: „Luxus musí byť pohodlný. Inak to nie je luxus!“

Mottom, ktoré nesú všetky produkty značky YPNOA, je: „Podmaň si noc!“ Presne to chceme, aby dokázala urobiť každá majiteľka županu YPNOA! Podmaniť  si a ovládnuť noc.

Prečo prírodný hodváb značky Ypnoa?

  • Prírodný hodváb spomaľuje procesy starnutia kože, pretože pokožku nevysušuje.
  • Prírodný hodváb je delikátny a veľmi žiadaný v luxusnej móde už niekoľko storočí
  • Prírodný hodváb nedráždi pokožku, a je teda prijateľným materiálom pre ľudí s kožnými ochoreniami.
  • Prírodný hodváb je recyklovateľný, nezaťažuje prírodu.
  • Prírodný hodváb je veľmi príjemný na dotyk; relax a spánok v ňom je hotovou rozprávkou.
  • Našou misiou je pomáhať vám uvoľniť sa, relaxovať a spať tak, aby ste sa cítili ako znovuzrodení.
  • Chceme, aby bolo každé vaše ráno, keď sa prebudíte s produktami značky YPNOA, energizujúce.
  • Vďaka produktom značky YPNOA si podmaníte noc!