Príbeh hodvábneho županu RÉVA

Inšpirácia: víno

Raz mi jeden kamarát po veľmi dlhom hĺbavom pohľade do pohára s kvalitným červeným vínom povedal: „Žena je ako víno! Môžeš nájsť ženu a víno na teplý príjemný večer. Môžeš nájsť ženu, vedľa ktorej sa budeš zabávať od večera do rána, rovnako také víno. Môžeš nájsť dokonca ženu, ktorá pre teba bude výzvou, ako aj pitie exkluzívneho vína. Veru, existuje presne toľko druhov žien, koľko je druhov vína.“ Táto myšlienka vo mne natoľko zarezonovala, že som nad ňou rozmýšľa celý ten večer. A snažila som sa zistiť, aký typ ženy som ja, a aké víno by sa ku mne hodilo. A presne v spojení s touto myšlienkou sa zrodil nápad navrhnúť hodvábny župan, ktorý by charakterizoval ženu ako víno. Zvodnú. Zmyselnú. Trošku extravagantnú. Ženu, ktorá má svoj príbeh rovnako ako vínna réva, z ktorej sa neskôr zrodí víno.

Dámsky župan RÉVA je vyrobený z nádherného 100% prírodného hodvábu. Farba hodvábu je hlboko zakomponovaná do vlákien. Rukávy sú jemne zvonovité s atypickým strihom. Rovnako ako je to pri výrobe vína, ani pri navrhovaní tohto županu sme nechceli nič nechať na náhodu, a zakomponovať jedinečné prvky, ktoré by korešpondovali s jedinečnými pocitmi, aké neviete vopred predvídať, keď sa napijete kvalitného vína vo vašom pohári. Avšak okamžite si ich zamilujete. Spevnený golier je tiež veľmi netypickým prvkom županu. Vystihuje ženu, ktorá chce mať vo veciach okolo seba, ako aj v pocitoch v sebe poriadok za každých okolností. Župan RÉVA dokonale tvaruje postavu a jemne obopína driek širším pásom. V páse sa župan zapína na sadu troch okrúhlych gombíkov, ktoré sú obtiahnuté hodvábnou tkaninou rovnakej farby ako je župan, a teda dokonale splynú a pôsobia veľmi sofistikovaným dojmom.

Dĺžka na reprezentujúcom modely je zvolená krátka, pretože je určený pre ženu, ktorá chce zaujať hneď v prvom momente. Dámsky hodvábny župan RÉVA evokuje dojem, že je nositeľný aj mimo súkromia jeho majiteľky. V tomto župane sa môžete sebavedomo a bez hanby pohybovať napr. po svojej terase, pretože zvedavé pohľady vašich susedov neodhalia nič, čo by ste nechceli. V župane réva pôsobí jeho majiteľka dychberúco, pôvabne, ale stále distingvovane.

Akú má dušu župan RÉVA?

Zvoliť farbu prvého županu RÉVA bolo jednoduché. Stala sa ňou vínová červená. Pretože práve červené víno v sebe ukrýva vášeň, túžbu, emóciu, ktorú má tento župan na prvý pohľad symbolizovať. Červené víno vás zahreje aj v treskúcej zime, rozbúcha srdce a nádherne sfarbí líca. Žena, ktorá má oblečený červený hodvábny župan RÉVA vzbudí vášeň okolo seba, rozprúdi krv, a niekomu možno aj začervená líca v zime, aj v lete.

Majiteľka si má vychutnávať nosenie županu RÉVA rovnako ako by to urobila s pohárom obľúbeného vína. Budeme veľmi radi, ak pri nosení tohto županu budete poznať príbeh jeho zrodu, a ak aj vo vás bude vyvolávať úžasné pocity, rovnako ako to s vami vie vaše víno.