Príbeh dámskej hodvábnej róby MIST

Inšpirácia: jesenný večer

Jemná, pôvabná, ale pritom žiadúca a neskrotná. Žena, ktorá túži byť dobýjaná, ale nemá rada prázdne slová. Inšpiráciou pre navrhnutie dlhej luxusnej dámskej šifónovej róby MIST, je skorý teplý jesenný večer, keď sa prírodou rozlieha spev vtákov, ktoré sa už pomaly zlietavajú spať. Omamná vôňa vína, listovanie v spomienkach, a čakanie, že ešte skôr, ako zaspíte, sa stane niečo krásne. Započúvať sa na chvíľu do spevu vtákov, a vedieť, o čom spievajú. Môcť tak rozumieť, aké príbehy si rozprávajú, a čo všetko museli počas tohto dňa vidieť a zažiť, by bolo také úžasné. Rovnaké čaro má aj skoré chladné jesenné ráno. Keď sa nad krajinou rozprestiera jemná hmla. Presne celú túto náladu sme sa snažili preniesť do dámskej šifónovej róby MIST.

Dámsky župan MIST je kombináciou takmer úplne priehľadného hodvábneho šifónu a exkluzívnej hodvábnej čipky. Odporúčame preto pod županom nosiť spodné prádlo. Rukávy sú voľné, ale upnuté čipkovou manžetou na gombíky na zápästiach. Manžety majú prenesený význam z pánskych manžiet. Symbolizujú zvodnú ženu, silnú, emotívnu, ktorá častokrát počas dňa postavená do roly muža, a musí riešiť aj problémy, ktoré veľmi nesedia jej nežnej duši. Župan MIST dokonale obopína driek širokou čipkou na gombíky, takže vytvára dojem postavy v tvare presýpacích hodín. Župan sa dá nosiť aj bez podprsenky. Jemne presvitajúce prsia pôsobia v tomto župane neuveriteľne príťažlivo. Župan sa v prednej lonovej časti počas chôdze otvára a nádherne veje, takže sa v ňom budete cítiť očarujúca pri každom kroku.

A presne po tom každá žena túži. Cítiť sa zvodne, aby jej jej milovaný nevedel odolať. Všetky gombíky sú maličké, obtiahnuté šifónom, takže dokonale splynú s róbou. Dĺžka dámskeho županu MIST bola hneď pri prvotnom navrhovaní volená dlhá. Župan sa zapína iba v časti od bránice po bedrá, a teda sa ľahučko otvára a veje pri každom kroku. Dôvodom je zachovanie voľnosti a slobody, ktorú chce cítiť každá žena, keď príde domov z práce po celom dni.

Akú má dušu róba MIST?

Dámska šifónová róba MIST je vyrábaná v zemitých farebných prevedeniach. Vylúčili sme drasticky pôsobiace farby, pretože nálada tohto županu má byť presne taká, ako v ten jesenný večer, keď bol tento župan navrhnutý. Melancholická, zasnená, nálada plná túžby a nádeje, že ešte v tento večer niečo nezabudnuteľné príde. Práve v týchto farbách sa ženy cítia večer príjemne, nerušene a krehko.

Budeme sa veľmi tešiť, ak pri nosení tohto županu budete poznať príbeh jeho zrodu, a ak aj vo vás bude vyvolávať príjemné pocity, že ste v tomto župane pôvabná a sama sebou.