Šťastná farba pre rok 2023 podľa Feng Shui. Má priniesť lásku, šťastie a bohatstvo

Ak veríte na čínsky horoskop, neuniklo vám, že nasledujúci čínsky rok, ktorý oficiálne začína 22. januára, bude ovládať znamenie zajac. Hlavným elementom bude oheň a farba pre rok 2023 je Fuchsia Pink, čo preniesli do svojich kolekcií aj svetoví módni návrhári. YPNOA sleduje trendy, snaží sa vnímať svet z každého hľadiska; prírodného, duchovného, intelektuálneho. Preto prinášame odporúčanie, čo vpustiť do svojho života, ako tomu otvoriť brány. Minimálne snáď rozžiarime inak bežný deň novou energiou a farbami. 

Fuchsiová farba je zhlukom červenej a fialovej farby. Je odvodená od kvetu Fuchsia, ktorý je tiež symbolom bohatstva a duchovna. Fuchsiová je rozličným odtieňom od farby magenta. Aj vibráciu má podľa Feng Shui inú. Symbolizuje lásku, romantiku a manželstvo. Vo fuchsiovej pre vás v roku 2023 šijeme aj hodvábne obliečky FUCHSIA, keďže je ideálnou farbou pre obliečky do spálne. Je farbou ženskosti, jemnosti a nevinnosti. Podľa Feng Shui fuchsiová vnáša pokojnú atmosféru. Odporúčame ju teda aj pre dámske hodvábne pyžamo v jemnejšej svetloružovej farbe, keďže hodváb je stelesnením jemnosti. Vyhýbať sa máme smerovaniu úplného pohltenia priestoru Fuchsiou. Aj tu platí všetkého veľa škodí. Úplne ružový priestor bude pôsobiť na človeka rušivo, čím sa vytratí požadovaný romantický efekt.

Aké farby kombinovať s fuchsiovou ružovou

V roku 2023 podľa čínskeho horoskopu ale tiež Feng Shui je dobré kombinovať k fuchsiovej ružovej červenú, zelenú a modrú. Na prvý pohľad môže ísť o veľmi dynamické a protichodné farby, avšak ich spojenie okolo nás má priniesť do života prosperitu, lásku a bohatstvo. V roku 2023 sa máme vyhýbať hnedej, resp. ju vo svojom okolí minimalizovať, pretože bude mať v tomto roku negatívnu vibráciu.

Farby pre rok 2023 a ich vibrácie 

Chcete dosiahnuť v živote harmóniu? Podľa Feng Shui prinesie v roku 2023 fuchsiová ružová peniaze a bohatstvo, červená lásku, zelená zdravie a modrá príjemnú zmenu v živote a šťastie. Siahnuť a obklopovať sa môžete pritom týmito farbami aj v ich jemnejších odtieňoch. Ak sa vám nepáči sýta červenú alebo klasická modrá, odporúčame voliť levanduľovú, svetlomodrú, prírodnú zelenú, kráľovskú modrú, lososovú, alebo granátovú červenú. V každej z uvedných farieb šijeme pre vás v roku 2023 hodvábne obliečky na vankúše, paplóny, ale tiež prekrásne hodvábne pyžamá a košieľky.

YPNOA praje úžasný rok 2023 plný lásky a harmónie!